اتاق نکات مشاوره ای سودمند
 
 
حامد مددي      در تاریخ 93/10/17      ساعت 11:18      پاسخ دادن »
از باز كردن پك هاي مطالعاتي جديد به شدت خودداري كنيد.. اين روزها سعي بر تست زني و شبيه سازي سرايط كنكور و مرور مطالب فراگرفته شده باشد.. تسلط 90% بر 50 % مطالب يقيناً بهتر از تسلط 50% بر 90% مطالب ميباشد.  
ماریا راستگویان      در تاریخ 93/10/15      ساعت 10:31      پاسخ دادن »
از روش سیال سازی ذهن استفاده کنید برای حل مسایلتون و سعی کنید به این روش عمل کنید و جدی بگیرید...کافیه یه سرچ تو گوگل کنید....تا با این روش اشنا شید...  
زهره علی بیگی      در تاریخ 93/09/02      ساعت 9:51      پاسخ دادن »
از هر فرصتی ولو اندک برای مطالعه استفاده کنیم و ناامید نشیم تلاش بی حاصل به از خواب است  
حامد مددی      در تاریخ 93/08/09      ساعت 21:31      پاسخ دادن »
این روزها معمولاً نقطه عطف زمان مطالعه دوستان هست.. موتور مغز گرم شده و آماده تخته گاز رفتنه.. اهمیت موضوع وقتی بیشتر میشه که عادات مطالعاتی معمولاً از الآن تا روز کنکور ادامه پیدا میکنه.. پس سعی کنید از همین امروز اگر شیوه های اشتباه در مطالعه داشتید رفع کنید.. ساعات مطالعه خود رو تنظیم کنید.. باید تا امروز به یک نرم خاص رسیده باشید.. قرار نیست هرکس پارسال رتبه خوب شده هر کاری کرده شما هم انجام بدین و موفق باشید.. هر کس یک روش مخصوص به خود داره و روش هیچ دو نفری هم مثل هم نیست! پس سعی کنید از مصاحبه های نفرات برتر فقط راهنمایی بگیرید و فقط تقلید نکنید!  
حامد مددی      در تاریخ 93/08/04      ساعت 19:27      پاسخ دادن »
کلیه دوستان در تمامی رشته ها قبل از شروع هر آزمون زمانبندی و ترتیب دروس را برای خود مشخص کنید. سعی کنید یک هفتم تا یک هشتم زمان آزمون را برای انتهای جلسه پس انداز کنید. در دور نخست پاسخ گویی تنها سوالاتی را که مطمئن هستید پاسخ دهید و سوالات شک دار و زمان دار را برای خود نشان دار کنید و برای دور دوم (وقت پس انداز شده) کنار بگذارید. با این کار مطمئناً شما فرصت خواهید داشت تا تمامی سوالات ساده آزمون را پاسخ دهید و هیچ سوالی ندیده باقی نماند.  
حامد مددی      در تاریخ 93/08/04      ساعت 19:22      پاسخ دادن »
دوستان در رشته مدیریت اجرایی برای درس دانش مسائل روز مدیریت تمرکز خود را اول روی کتاب مسیح خواه قرار داده و بعد از آن برای تکمیل مطلب یا مرور به کتاب اشراقی مراجعه فرمایید.   
حامد مددی      در تاریخ 93/08/02      ساعت 21:23      پاسخ دادن »
اما چند تجربه شخصی از مطالعه بنده در 1 ماه اخیر و آزمون امروز: حتماً سعی کنید اگر تئوری رو با برنامه آزمون ها مطالعه میکنید و زمان کافی دارید خلاصه برداری انجام بدهید. خلاصه برداری خودتان یقیناً بهتر از استفاده از خلاصه برداری دیگران و .. است. 2 روز مانده به آزمون فقط خلاصه ها مرور شوند. برای جی مت به هیچ وجه درصد برای خوتان تعیین نکنید. آزمون امروز به من آموخت که جی مت درجه سختی تعریف شده ای نداره و درصد ساختن برای این درس توی ذهنتون فقط باعث بالا رفتن تعداد غلط ها میشه..   
حامد مددی      در تاریخ 93/08/02      ساعت 21:19      پاسخ دادن »
آزمون اول به اتمام رسید... حال چه کنیم؟ غم و غصه درصدهای غیر قابل انتظار؟ خیر... هم اکنون وقت کشف و برطرف کردن ایرادهاست.. با توجه به زمان نسبتاً کم 2 هفته ای تا آزمون بعد سعی کنید فقط تیتر وار ایرادات رو استخراج کیند و بررسی اصلی و رفع اشکال رو بذارید واسه آزمون جامع 50 درصد نخست.. انرژی کامل برای 2 هفته پیش رو ذخیره کنید که حجم مطالب برای این آزمون بالاست و انرژی زیادی میطلبه...  
حامد مددی      در تاریخ 93/08/02      ساعت 18:13      پاسخ دادن »
رتبه و رقابت با دیگران برایتان ملاک قرار نگیرد.(خصوصاً در آزمون های آزمایشی مانند 2 آبان) فعلاً هدف را بهبود وضعیت خود در دروس قرار دهید و سعی کنید آزمون به آزمون نسبت به خودتان پیشرفت کنید.نه تنها پیشرفت در نتایج آزمون بلکه پیشرفت در مواردی مثل ساعت مطالعه،تمرکز بیشتر،نظم مطالعاتی بیشتر و ....